Szukasz pracy?

zadzwoń pod numer telefonu: 516-569-300lub wyślij aktualne CV na adres e-mail: rekrutacja@prawo-gdansk.pl

Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia – numer w rejestrze: 17662

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Operator Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Miejsce wykonywania pracy: Chojnice

Wymagania:
– wykształcenie min. zawodowe,
– umiejętność pracy w zespole,
– aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych,
– dokładność, rzetelność, sumienność.

Zakres obowiązków:
– obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
– kontrolowanie jakości wytworzonego produktu,
– realizowanie produkcji wg. bieżących planów produkcyjnych,
– utrzymanie porządku miejsca pracy.

Oferujemy:
– talony okolicznościowe,
– kartę zniżkową do sklepu firmowego,
– piknik rodzinny,
– spotkania integracyjne,
– dofinansowania do karnetów na basen/ siłownię,
– opłacany przez pracodawcę nr telefonu z 5 GB Internetu do użytku prywatnego,
– system pracy 2-zmianowy 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00 od pon.-pt.,
– stabilne zatrudnienie – wynagrodzenie zasadnicze + premie.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy Al. Zwycięstwa 35/2 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY
80-219 Gdańsk, Al. Zwycięstwa 35/2