Zdjęcie

 

Dnia  6 września 2017r. o godz. 18.00 w Domu Strażaka w Bysławiu w sali KGW- I piętro odbyło się trzecie spotkanie dla seniorów.

 

Pani Małgorzata Oparka poprowadziła warsztaty rękodzieła – wyrób mydła. Na spotkaniu omówione zostały również zasady funkcjonowania gospodarstw opiekuńczych.

 

 

 

Dnia 24 sierpnia 2017r. o godz. 18.00 w Domu Strażaka w Bysławiu w sali KGW- I piętro odbyło się drugie spotkanie dotyczące podniesienie świadomości seniorów w zakresie bezpieczeństwa i stanu zdrowia.

 

W pierwszej części spotkania Specjalista medycyny ogólnej i rodzinnej Pan Andrzej Myszkowski przeprowadził spotkanie informacyjne dotyczące zwiększenia wiedzy w zakresie stanu zdrowia seniorów

 

 

W drugiej części spotkania Strażak, właściciel Zakładu Usług Przeciwpożarowych „Marszałek” Pan  Krzysztof Glazik omówił zasady bezpieczeństwa przeciwpożarowego i udzielania pierwszej pomocy.


 

Dnia 20 lipca 2017r. o godz. 18.00 w Domu Strażaka w Bysławiu w sali KGW- I piętro odbyło się pierwsze spotkanie dotyczące podniesienia świadomości seniorów w zakresie bezpieczeństwa.

W pierwszej części spotkanie poprowadził Policjant z Posterunku Policji w Cekcynie mł. asp. Wojciech Galiński przedstawił naszym seniorom jak ustrzec się przed kradzieżami i włamaniami, oszustwom na tzw. „wnuczka”, a także jak bezpiecznie poruszać się po drodze:

W drugiej części spotkanie poprowadził Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Tucholi Pan Marek Wolski omówi problematykę konsumencką, w tym zagrożenia dla seniorów:

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubiewie © 2013

Realizacja: SET