Zdjęcie

Zbierają na pompę insulinową dla 6-letniej córeczki. Potrzeba 20 tys. zł. Możesz pomóc!

- Kocham nad życie moją córeczkę, ale nie stać mnie na zakup pompy insulinowej i sensorów pomiaru cukru, które będą jak zbawienie dla mojej Asi - mówi Marta Pacer, mama dziewczynki.

Joasia choruje na cukrzycę od ponad 3 lat. Miesiąc temu przeszła zapaść po ciężkim niedocukrzeniu. NFZ nie refunduje sensorów pomiaru cukru, które mierzą cukier co 5 minut, a paluszki dziewczynki od nakłuć wyglądają jak sitko.

- Miesięczny koszt terapii to około 550 zł. Niestety, nie stać mnie na to żeby Asi zapewnić te sensory. Dlatego utworzyłam zbiórkę na rzecz ich zakupu i pompy insulinowej, na którą w NFZ czekamy już 3 lata. Nie wiemy ile czasu to jeszcze zajmie. Boję się o życie mojego dziecka, a te sprzęty ułatwiają codzienną kontrolę. Dlatego proszę o pomoc i wpłaty - mówi pani Marta.

Pieniądze dla Asi można wpłacać na portalu zrzutka.pl >>> TUTAJ <<<.

Przypomnijmy, że w 2001 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy prowadziła Program Leczenia Pompami Insulinowymi Dzieci z Cukrzycą typu I. Zakończono go w 2008 roku. Zatem, niestety, nie ma szans, by Państwo Pacer mogli skorzystać z pomocy WOŚP i otrzymać pompę od Orkiestry.


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubiewie © 2013

Realizacja: SET